SK  EN
 
ARGITA - ILONA

Autokemping leží v tesnej blízkosti kúpaliska (50 – 100m). Je tu možnosť karavaningu a stanovania pre cca 200 osôb. Kemping je vybavený sociálnymi zariadeniami (sprchy, toalety, umývadlá, drezy). Vstup na kúpalisko je priamo z kempingu. V cene za ubytovanie je aj využívanie kúpaliska, lehátok, slnečníkov, toboganu, vodného sklzu, športovísk a športových potrieb.

Karavany, obytné prívesy aj stany môžu byť umiestnené na trávnatých plochách v časti medzi bungalovmi a chatkami. Vzhľadom k priestoru cca 3 ha je možné bezproblémové umiestnenie. Je nutné dodržať len minimálne 10 m vzdialenosť od bungalovu, apartmánu alebo chatky. Karavanistom ponúkame aj možnosť hygienického vyprázdnenia chemického WC.

Automobil, resp. motocykel či bicykel je možné umiestniť vedľa stanu, resp. karavanu.

V deň odchodu je potrebné opustiť areál do 12:00. V prípade, že opustíte areál neskôr, bude Vám doúčtované zľavnené vstupné na kúpalisko (ako po 15:00 v príslušný deň).

Ak máte záujem svoj pobyt predĺžiť, je potrebné to nahlásiť na recepcii. Za pobyt v stanoch a karavanoch požadujeme uhradiť kauciu 30,00 EUR, ktorá Vám bude pri odchode vrátená.


 
margita-ilona@margita-ilona.sk       +421/36/6314 286       www.margita-ilona.sk